» Tarihçe
» Misyon-Vizyon
» Kalite Politikası
» Hedefler
» Karagülle Yapı Kariyer

www.karagulle-yapi.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Karagülle Yapı ’ya aittir. Karagülle Yapı`nın lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Karagülle Yapı sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye Karagülle Yapı tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Karagülle Yapı bağlantılarının güvenliğini Karagülle Yapı kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Karagülle Yapı sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Karagülle Yapı hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- Karagülle Yapı yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

  KARAGÜLLE Yapı Müh. İnş. Tic. Ltd. Şti.
A: Eskişehir Yolu (Eczacıbaşı Deposu Yanı) 3035 Cadde Nu:74 Yaşamkent/Ankara
T: +90 312 241 4 999 F: +90 312 241 8 600
E: bilgi@karagulle-yapi.com W: http://www.karagulle-yapi.com

 
Site içerisinde dökümanlar tanıtım ve görsel amaçlı olup,
değişiklik hakkı KARAGÜLLE Yapı' da saklıdır. 2009 ©
Gizlilik ve Kullanım Şartları
İş'e yarayan web siteleri