Ankara’da Konforlu Yaşamın Yeni Adresi: The Suites Residence
25-05-2009

Ankara’da son beş yıl içerisinde, özellikle iş merkezlerinin yeni bölgelere doğru hareket ettiği şehrin belli bölgelerinde hızla yükseldiği gözlenmektedir. Son yıllarda göz önünde olan en çarpıcı nokta, Eskişehir yolu Yaşamkent hattındaki binaların kentte en yoğun olduğu bölge bu bölgedir.

Günümüzde insanlar büyük ölçüde daha modern mekanlarda yaşamak istemektedir. Hemen herkesin, her türlü ihtiyacını çabalamadan elde edebileceği bir yaşam tarzına ve bu yaşam tarzının temelinde de pratik bir yaşam mekanına gereksinim duyulmaktadır. The Suites ; konumu, rahat ulaşım imkanı, benzersiz çevre düzenlemesi ile Ankara’da yaşam tarzlarını yükseltiyor.

Estetik ve modern bir mimari anlayışla The Suites’de buluşuyor...

The Suites Tower Residence projesi de , yüksek konforlu kolay ulaşılabilir projesi ile kent yaşamına yeni bir boyut getirmiştir. The suites residence , 19 katlı 2 Blok , toplam 182 daireden olusmaktadır.Projemizde 1+1 , 2+1 studio seçenekleri ile farklı yaşam tercihlerine farklı çözümler getiriyor. Şık ve modern bir yaşamın yansıması The Suites Residence; brüt  75-120 m2’ arasında  değişen "studio"ları ile farklı beklentilere ve yüksek bir kaliteyi hedefliyor. The Suites Residence, modern yaşamın getirdiği yenilikleri ve konforu beğeninize sunuyor, bir çok imkanı bir araya getirerek size rahat bir yaşamı sunuyor.

Karagülle Yapı,The Suites Residance ile geçmişten günümüze kadar uzanan ve hala popüler olan Ankara’nın semtlerindeki KARAGÜLLE YAPI imzalı  konut ve iş yerleri ile kuruluşundan bugüne sürekli yeni projelere imza atmıştır.


Diger Haberler  KARAGÜLLE Yapı Müh. İnş. Tic. Ltd. Şti.
A: Eskişehir Yolu (Eczacıbaşı Deposu Yanı) 3035 Cadde Nu:74 Yaşamkent/Ankara
T: +90 312 241 4 999 F: +90 312 241 8 600
E: bilgi@karagulle-yapi.com W: http://www.karagulle-yapi.com

 
Site içerisinde dökümanlar tanıtım ve görsel amaçlı olup,
değişiklik hakkı KARAGÜLLE Yapı' da saklıdır. 2009 ©
Gizlilik ve Kullanım Şartları
İş'e yarayan web siteleri